+421 907 52 46 46

Svadby a oslavy

Máme radi svadby a ešte radšej na nich robíme predstavenia! Ponúkame vám programy, ktoré môžete navzájom skombinovať a vytvoriť tak pre vás aj vašich hostí krásny zážitok.

Svadobný tanec

Mladomanželom ponúkame výuku svadobného tanca. Historický tanec, flamenco či veselé indické tance sú originálnym a nevšedným spestrením každej svadby.
orient na svadbe

Ohňová klasika

Náš najobjednávanejší svadobný program: ohňová show v orientálnom či glamour štýle. Na záver máme pripravené veľké horiace srdiečko pre novomanželov, ktoré si môžu sami zapáliť a vytvoria tak krásny photopoint.

Pre romantikov aj tých, čo majú oheň v srdci

Veselosť i vášeň v tancoch v neopakovateľnej španielskej nálade, to je naše flamenco predstavenie. Čaká vás gitarista a tanečnica, strhujúce rytmy i škola tanca pre vašich hostí.

Cesta v čase

Nemusíte organizovať svadbu na zámku, aby ste si mohli pocestovať do histórie. Zavedieme vás do stredoveku či barokových čias, predvedieme ukážky tanca i šermu a spolu s vami si zatancujeme jednoduchý tanec, pri ktorom sa zabavia všetky vekové kategórie. Na veselice v ľudovom štýle máme pripravené vystúpenie v historickom uhorskom duchu s odevmi i zbraňami z Uhorska.

Netradičná a čarovná energia

Ak túžite mať na svadbe neopozeraný program, odporúčame vám indické tance. Pre diváka sú atraktívne pre nádherné zdobené kostýmy, neobvyklú a neopočúvanú hudbu a zložité pohyby a gestá, ktoré slúžia na dopĺňanie významu choreografie. Obľubujeme tance plné energie, ktoré nenechajú nikoho sedieť na stoličkách, a čaká vás tiež škola bhangry, energického tanca z indického Punjabu.

Orientálna nálada

Priaznivcom čara exotických pohybov, vône Orientu a jedinečnej elegancie brušných tancov ponúkame orientálny program s nádhernou hudbou. Zatancujeme vám s veľkými krídlami, závojmi či do rytmov drum sóla, prípadne môžeme vystúpenie štylizovať do atmosféry starobylého orientálneho dvora v historizujúcich kostýmoch.

Pozrite si