Temperamentný tanečný štýl Flamenco z južného Španielska nadchýňa svojou výrazovosťou a melodickosťou už generácie publika po celom svete. Vyberte si z ponuky vystúpení a kurzov tanečnice La Lindy a jej gitaristov:

Ponuka

Flamencová show 1 alebo 2 tanečníc a gitaristu s autentickou juhošpanielskou náladou. V rámci vystúpenia vieme klientom spraviť aj miniškolu tanca. Ponúkame výber tých najkrajších flamencových tancov a skladieb s gitarovým sprievodom naživo. Na výber predstavujeme nasledovné koncepty:

Flamenco hudobno-tanečný program

Flamenco hudobno-tanečný program

Dĺžka každého vstupu: 3-20 min.

Počet účinkujúcich: 1-2

Toto vystúpenie vieme koncipovať do viacerých vstupov. Ich produkcia sa skladá z hudobno-tanečných častí, ako aj zo sólových gitarových piesní.

Flamenco večer so zapojením divákov

Flamenco večer so zapojením divákov

Dĺžka každého vstupu: 5-20 min.

Počet účinkujúcich: 1-4

Flamenco večer je určený pre akcie, ako sú teambuildingy či firemné večierky, kde pripadá do úvahy komunikácia a aktívne zapájanie divákov do vystúpenia. Počas večera zorganizujeme pre Vás i krátku výuku flamencového tanca.

Flamenco Fiesta

Flamenco Fiesta

Dĺžka každého vstupu: 3-20 min.

Počet účinkujúcich: 2-4

Veselosť i vášeň v tancoch v neopakovateľnej španielskej nálade v spolupráci s ďalšími flamencovými tanečnicami a hudobníkmi.

Pozrieť galériu fotiek alebo video

Galéria fotiek Viac videí

Flamenškola

Vo Flamenškole máme otvorené kurzy flamencového tanca pre začiatočníkov i mierne pokročilých pod vedením La Lindy (Lindy Stasíkovej), venujeme sa technike dupu, rúk a správneho tanečného postoja, a na vyššej úrovni aj choreografiám. Vítaní sú všetci bez ohľadu na vek i rod, dôležitá je chuť poriadne si zamakať!
Naše lekcie prebiehajú aktuálne v Ružinove a Petržalke.

 

Aktuálne informácie o prebiehajúcich kurzoch nájdete tu:

Flamenco kurzy

La Linda s Chiquitinom a Juanim

Tanečnica a lektorka flamenca Linda Stasíková (La Linda) pôsobí v Bratislave, ale s flamencom navštívila profesne aj Indiu, Belgicko, Taliansko a iné krajiny. Vzdelávala sa na španielskych tanečných školách Escuela Flamenca Juan Polvillo v Seville, Centro Flamenco v Granade či Amor de Dios v Madride. Na svojich vystúpeniach spolupracuje s gitaristami Chiquitinom a Juanim či zoskupením Ponte Pardo. Preferuje dynamické a temperamentné štýly.

 La Linda a Chiquitin

Jedinečný a neopakovateľný tanečný štýl pochádza z južného Španielska a nesie v sebe španielske, rómske i arabské vplyvy. Svojou melodickosťou a výrazovosťou nadchýna už generácie publika po celom svete. Pri tanci sa dáva dôraz na rytmickosť podupov, eleganciu rúk a schopnosť interpretovať správne hudbu a vžiť sa do nej. Ide o jeden z najemotívnejších tanečných štýlov.