Flamenco

Flamenco

Jedinečný a neopakovateľný tanečný štýl pochádza z južného Španielska a nesie v sebe španielske, rómske i arabské vplyvy. Svojou melodickosťou a výrazovosťou nadchýna už generácie publika po celom svete. Pri tanci sa dáva dôraz na rytmickosť podupov, eleganciu rúk a schopnosť interpretovať správne hudbu a vžiť sa do nej. Ide o jeden z najemotívnejších tanečných štýlov.

La Linda s Chiquitinom a Juanim

Na našich predstaveniach sa tanečne prezentuje La Linda (Linda Stasíková), ktorú hudobne doprevádza gitarista Chiquitin (Matúš Gosiorovský). Obaja študovali flamenco v Španielsku i na Slovensku a intenzívne a s vášňou sa venujú tomuto temperamentnému štýlu.
La Linda tiež spolupracuje s talentovaným gitaristom Juanim.

 La Linda a Chiquitin

Ponuka

Flamencová show 1 alebo 2 tanečníc a gitaristu s autentickou juhošpanielskou náladou. V rámci vystúpenia vieme klientom spraviť aj miniškolu tanca. Ponúkame výber tých najkrajších flamencových tancov a skladieb s gitarovým sprievodom naživo. Na výber predstavujeme nasledovné koncepty:

Flamenco hudobno-tanečný program

Flamenco hudobno-tanečný program

Dĺžka každého vstupu: 3-20 min.

Počet účinkujúcich: 1-2

Toto vystúpenie vieme koncipovať do viacerých vstupov. Ich produkcia sa skladá z hudobno-tanečných častí, ako aj zo sólových gitarových piesní.

Flamenco večer so zapojením divákov

Flamenco večer so zapojením divákov

Dĺžka každého vstupu: 5-20 min.

Počet účinkujúcich: 1-4

Flamenco večer je určený pre akcie, ako sú teambuildingy či firemné večierky, kde pripadá do úvahy komunikácia a aktívne zapájanie divákov do vystúpenia. Počas večera zorganizujeme pre Vás i krátku výuku flamencového tanca.

Flamenco Fiesta

Flamenco Fiesta

Dĺžka každého vstupu: 3-20 min.

Počet účinkujúcich: 2-4

Veselosť i vášeň v tancoch v neopakovateľnej španielskej nálade v spolupráci s ďalšími flamencovými tanečnicami a hudobníkmi.

Pozrieť galériu fotiek alebo video

Galéria fotiek Viac videí