+421 907 52 46 46

Orientálne tance

Objavte aj vy čaro exotických pohybov, nadýchnite sa vône Orientu, započúvajte sa do nádhernej hudby a nechajte sa unášať jedinečnou eleganciou tohto krásneho tanca!

Oriental Mystery

Dĺžka vstupu: 3-12 min.

Počet účinkujúcich: 1-2

Klasický orientálny tanec, spolu s rytmickým shimmi, ktoré sprevádza choreografie bubienkového sóla. Tancujeme aj s rôznymi doplnkami, ako sú závoje, závojové poi alebo krídla.

Historizujúci Orient

Dĺžka vstupu: 3-15 min.

Počet tanečníkov: 1-3

Atmosféra starobylého orientálneho dvora, na ktorom vám tanečnice predvedú tance so závojmi, šabľami či sviečkami. Ponúkame tiež sólo tanec v historickom tureckom kostýme zo 17. storočia so skutočnou bojovou zbraňou – orientálny tanec so šabľou ako vzácnym pokladom i nebezpečnou zbraňou.

Temperametný fusion bellydance

Dĺžka vstupu: 3-10 min.

Počet účinkujúcich: 1-2

Pestrá zmes sólo i duo choreografií v štýle moderného orientu, tzv. tribal fusion. Zatancujeme tanec so šabľou, veselý tanec v páre s veľkými širokými sukňami v temperamentných rytmoch, či charleston fusion, a samozrejme obľúbené drum solo.

Araboflamenco

Dĺžka vstupu: 3 min.

Počet tanečníkov: 1

Tanečný štýl spájajúci temperamentné Španielsko a elegantný Orient. Tanečnica tancuje vo zvučných flamencových topánkach. Vstup je možné doplniť aj flamenco tancom.

Pozrite si