Flamenco

Jedinečný a neopakovateľný tanečný štýl pochádza z južného Španielska a nesie v sebe španielske, rómske i arabské vplyvy. Svojou melodickosťou a výrazovosťou nadchýna už generácie publika po celom svete. Pri tanci sa dáva dôraz na rytmickosť podupov, eleganciu rúk a schopnosť interpretovať správne hudbu a vžiť sa do nej. Ide o jeden z najemotívnejších tanečných štýlov.

La Linda a Chiquitin

Na našich predstaveniach sa tanečne prezentuje La Linda (Linda Stasíková), ktorú hudobne doprevádza gitarista Chiquitin (Matúš Gosiorovský). Obaja študovali flamenco v Španielsku i na Slovensku a intenzívne a s vášňou sa venujú tomuto temperamentnému štýlu.

 La Linda a Chiquitin

Ponuka

Ponúkame výber tých najkrajších flamencových tancov a skladieb s gitarovým sprievodom naživo. Na výber predstavujeme nasledovné koncepty:

Flamenco hudobno-tanečný program

Flamenco hudobno-tanečný program

Toto vystúpenie vieme koncipovať do viacerých vstupov. Ich produkcia sa skladá z hudobno-tanečných častí, ako aj zo sólových gitarových piesní.

Flamenco večer so zapojením divákov

Flamenco večer so zapojením divákov

Flamenco večer je určený pre akcie, ako sú teambuildingy či firemné večierky, kde pripadá do úvahy komunikácia a aktívne zapájanie divákov do vystúpenia. Počas večera zorganizujeme pre Vás i krátku výuku flamencového tanca.

Flamenco Fiesta

Flamenco Fiesta

Veselosť i vášeň v tancoch v neopakovateľnej španielskej nálade v spolupráci s ďalšími flamencovými tanečnicami a hudobníkmi.